- N E W S Y -  


 2014

 

Życzenia świąteczne od Kate…

Chciałam Wam życzyć wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję, że uczyniliście ten rok takim wyjątkowym. Wasze niesamowite wsparcie i entuzjazm, uczyniły koncerty czymś wyjątkowym i niezapomnianym.

Niestety nasz inżynier dźwięku, Ian Newton, zmarł nagle kilka dni temu, 19 grudnia. Jesteśmy zszokowani tą wiadomością i przesyłamy nasze najszczersze kondolencje jego rodzinie. Był uroczym człowiekiem, dżentelmenem i niezwykle ważnym ogniwem w zespole dźwiękowców od samego początku istnienia tego projektu.

Ian zachęcił mnie do używania dousznego systemu odsłuchu i nadzorował cały proces wykorzystując swoje wielkie doświadczenie z pracy na trasach koncertowych. Namówił cały zespół oraz chórek do używania odsłuchu, tak abyśmy wszyscy mogli używać tego samego systemu podczas każdego koncertu. Wiele osób chwaliło wysoką jakość dźwięku i nagłośnienie podczas koncertu, duża w tym zasługa Iana.

Bardzo mnie wspierał. Stresowałam się wieloma rzeczami, zwłaszcza, że miałam taką dużą przerwę w występach na żywo. Ian kochał swoją pracę, dlatego zawszę dbał o jakość i każdy szczegół, spędzając dużo czasu nad pilnowaniem, aby odsłuch był u każdego z nas idealny. Dzięki temu mogliśmy pracować w pełnym zaufaniu do siebie oraz otoczenia. Nic nie było dla niego problematyczne. Zawsze dawał z siebie wszystko.

Będziemy za nim tęsknić. Zespół dźwiękowców, muzycy, wokaliści i oczywiście ja. Ciężko znieść fakt, że już go z nami nie ma. To wielka strata dla środowiska koncertowego. Miał tylko 52 lata. Uroczy, ciepły, wspaniałomyślny człowiek ze świetnym poczuciem humoru. Dziękuję Ian, za to, że byłeś bezcennym nabytkiem zespołu, za to, że byłeś niezawodny i za to, że byłeś przy mnie i dodawałeś mi otuchy. Na zawsze będę miała Cię w pamięci, siedzącego za konsolą z szerokim i ciepłym uśmiechem.

Z najlepszymi życzeniami na Nowy Rok, ściskam, Kate.


źródło: katebush.com

(24 grudnia, 2014)
 

 

Po świcie - nowy komunikat na stronie Kate Bush, po zakończonej trasie koncertowej !!!

Cześć wszystkim!

Teraz, gdy wszystkie spektakle dobiegły już końca, dosyć trudno mi wyjaśnić, co czuję i jakie są moje wrażenia. Była to dosyć surrealistyczna podróż, a poziom intensywności doznań był stale wysoki, od najwcześniejszego etapu przygotowań aż do końca ostatniego przedstawienia. Była to także świetna zabawa.
Było to jedno z najbardziej niezwykłych doświadczeń w moim życiu. Bardzo podobał mi się cały proces twórczy. Szczególnie podobało mi się dobieranie zespołu, chórków i drużyny aktorskiej i później bycie świadkiem, jak zespół ewoluuje. Było to w rzeczy samej najdoskonalsze połączenie talentu i artystów, zarówno ze świata muzyki, jak i teatru. Nigdy nie oczekiwałam, że będzie to tak doskonałe, a ponadto staliśmy się sobie bardzo bliscy przez ten czas. Staliśmy się rodziną i naprawdę strasznie teraz za nimi wszystkimi tęsknię.
Sprawiło mi to wielką radość, że nasze przedstawienia zostały tak pozytywnie i ciepło przyjęte, ale najbardziej nieoczekiwaną częścią tego odbioru były reakcje publiczności zgromadzonej w teatrze.
O takiej publiczności można tylko marzyć. Jednym z głównych powodów, dla których chciałam znowu występować na żywo, był właśnie kontakt z taką publicznością. Aż brakło mi tchu gdy widziałam ich reakcje. Każdego wieczoru widzowie byli z nami i wspierali nas. Dało się odczuć ich wsparcie od pierwszej minuty, gdy ledwo co weszliśmy na scenę. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że to może być możliwe, aby zjednoczyć się z widownią tak mocno, na poziomie takiej intymności, by czuć aż taką, szczerze mówiąc, miłość. I tak właśnie było za każdym razem.
Dziękuję bardzo każdemu, kto przybył na przedstawienia i stał się częścią tego wspólnego doświadczenia. Było to naprawdę szczególne i cudowne uczucie dla nas wszystkich.

Wszystkiego dobrego!
Kate xźródło: katebush.com Podziękowania dla Ivymana

(22 października, 2014)
 

 

Wielki i zachwycający powrót Kate Bush na londyńską scenę po 35 latach !!!

Kate Bush wróciła po 35 latach!

We wtorek, 26 sierpnia, w Londynie odbył się pierwszy od 1979 roku koncert słynnej brytyjskiej piosenkarki Kate Bush. Występ w hali Hammersmith Apollo był pierwszym z zaplanowanych 22 koncertów w tym miejscu. Bilety na wszystkie terminy rozeszły się w 15 minut!

To właśnie w londyńskim Hammersmith Apollo Kate Bush dała swój poprzedni show, przed 35 laty.

Ubrana w czarną suknię, bosonoga Kate Bush rozpoczęła powrotny koncert od utworu "Lily" pochodzącego z wydanego w 1993 roku albumu "The Red Shoes".

56-letnia artystka wykonała również odświeżone wersje takich przebojów jak "Running Up That Hill", "Hounds of Love" czy "King of the Mountain"

Wśród publiczności pojawiło się wiele znanych postaci m.in. Lily Allen, Bjork, Gemma Arterton czy wreszcie David Gilmour, któremu przypisuje się odkrycie talentu Kate Bush.

Muzyczni krytycy są zachwyceni nie tylko samym koncertem, pełnym nowatorskich rozwiązań wideo i teatralnych sekwencji, ale także znakomitą formą wokalną artystki.

W recenzjach tego występu pojawiły się takie określenia jak "magiczny" czy "wspaniały".

"Był to zapierający dech w piersiach i niewątpliwie najbardziej ambitny i poruszający spektakl teatralno-popowy, jaki widziała brytyjska scena muzyczna" - napisał krytyk z "The Independent".

Przed koncertem Kate Bush apelowała do uczestników tego wydarzenia, by nie przynosili na koncert smartfonów. Show Kate Bush przypominał spektakl teatralny (fot. Ken McKay/REX)


źródło: Interia.PL


Zachwycający powrót Kate Bush na scenę

Pierwszy od 35 lat koncert artystki wprawił w stan euforii fanów i krytyków. O ile słowo „koncert” jest tu na miejscu.

„Do licha, Kate Bush wymyśla właśnie na nowo instytucję koncertu popowego... Szlocham, rechoczę i głowię się, co do diabła wydarzy się za moment” – ekscytował się na Twitterze prezenter radia BBC.

Już po zakończeniu koncertu dziennikarz „The Independent” przyznawał, że przeżył „zdumiewający, wzruszający i niewątpliwie najbardziej ambitny występ” w historii brytyjskiej rozrywki.

W środę wieczorem Kate Bush dała w Londynie swój pierwszy koncert od 35 lat. Na miejsce powrotu wybrała zasłużoną scenę klubu Hammersmith Apollo. Tę samą, na której wiosną 1979 roku zagrała po raz ostatni przed trwającą kilka dekad przerwą. Aby dostać się do sali mieszczącej zaledwie – w kontekście popytu – kilka tysięcy osób, trzeba było:

– mieć wybitny refleks: bilety na koncert wyprzedały się w ciągu kwadransa, podobnie jak na 21 kolejnych występów w ramach powrotnego maratonu „Before the Dawn”

lub

– mieć gruby portfel: spóźnialscy mogli odkupić wejściówkę od tych z poprzedniego punktu, ale kosztowało ich to nawet 1300 funtów, czyli dziesięciokrotność nominalnej ceny biletu

lub

– mieć układy: wśród publiczności widziano m.in. Björk oraz Davida Gilmoura z grupy Pink Floyd, a także przedstawicieli największych światowych mediów – nie tylko muzycznych.

Reakcje po koncercie pokazują, że niezależnie od wybranej metody postarać się o bilet było bardziej niż warto. W trakcie trzygodzinnego show widzowie oglądali tancerzy z siekierami i piłami łańcuchowymi, gigantyczne samoloty z papieru, krótkometrażowy film o astronaucie, ogromne prześcieradła imitujące fale wzburzonego oceanu, a nawet 16-letniego syna 56-letniej Kate Bush, który w stroju XIX-wiecznego malarza sam stanął na chwilę przy mikrofonie...

Różnorodność i sama liczba atrakcji przygotowanych przez Bush była tak wielka, że każda z relacji z londyńskiego comebacku wydaje się opowiadać o innym wydarzeniu. Pomysły Bush robiły o tyle większe wrażenie, że po tak długiej przerwie nawet najstarsi i najbardziej oddani fani piosenkarki nie mogli mieć pojęcia, czego można się po występie spodziewać. Aby zadbać o zaskoczenie tych, którzy nie zdołali dostać się na koncert premierowy i wezmą udział dopiero w kolejnych odsłonach powrotnego cyklu, Bush stanowczo zabroniła filmowania i fotografowania spektaklu.

Wiedzą więc tylko tyle, że nie powinni specjalnie liczyć na wczesne przeboje Bush z lat 70. i 80., którym zawdzięcza sławę. Artystka ułożyła bowiem repertuar widowiska według gustu własnego, a nie masowego. Wiedzą też, że czeka ich tyleż muzyczne przeżycie, co „intensywna podróż przez świat kina i teatru” – jak to ujął krytyk BBC. I że ta wybitna artystka, która 35 lat temu zawiesiła działalność koncertową przygnieciona między innymi własnym perfekcjonizmem, w końcu zdołała go okiełznać i stworzyć widowisko rzeczywiście perfekcyjne.

Oby zechciała się nim wkrótce podzielić także z tymi, którym ostatnio zabrakło i refleksu, i środków, i układów.

źródło: Polityka.PL


Kate Bush wróciła po 35 latach i znów zachwyca

"Magiczny", "wspaniały", "wzruszający" i "najbardziej ambitny" występ w historii – piszą krytycy muzyczni o powrocie Kate Bush na scenę po 35 latach przerwy.

Kate Bush na scenie po trzech dekadach 

Na miejsce swego powrotu Kate Bush wybrała scenę klubu Hammersmith Apollo w Londynie – tę samą, na której wiosną 1979 roku zagrała po raz ostatni przed trwającą kilka dekad przerwą. Bilety na pierwszy koncert wyprzedały się w ciągu 15 minut (tak samo jak na 21 kolejnych występów w ramach "Before the Down"), a u "koników" kosztowały nawet 1300 funtów, czyli dziesięciokrotność nominalnej ceny.

źródło: Dziennik.PL


Kate Bush po 35 latach wraca na scenę 

Wczoraj odbył się pierwszy koncert Kate Bush od 35 lat. Było co oglądać: tancerze w kapokach z siekierami i piłami w dłoniach, wielka maszyna rozprowadzająca dym po obiekcie, ogromne papierowe samoloty i wiele innych atrakcji.

Jeszcze zanim Kate Bush pojawiła się na scenie, publiczność była oszołomiona. Nikt nie wiedział czego spodziewać się po występie, bo chociaż w sieci wcześniej pojawiło się kilka plotek na temat koncertowych atrakcji, żadna z nich nie została potwierdzona. To koncert jak żaden inny - jeszcze rok temu wszyscy myśleli, że nigdy się nie odbędzie.

Występ doszedł jednak do skutku, a Kate Bush tańczyła według przygotowanej wcześniej choreografii. Najważniejszy element show, czyli głos wokalistki, jest w najlepszej formie. Publiczność doceniła ten fakt i przez pierwszą część koncertu obdarowywała piosenkarkę brawami dosłownie za wszystko, co robiła. Pewna siebie Bush nie zagrała piosenek ze swoich pierwszych czterech albumów: od razu przeszła do największych hitów. Scenografia idealnie współgrała z piosenkami i pomagała poczuć fanom całe spektrum emocji w nich zawartych.

Uznawana za najbardziej wpływową i szanowaną brytyjską artystkę ostatnich 40 lat, Bush ryzykowała powrotem na scenę utratę tego tytułu. Na szczęście wokalistka wiedziała, że może jeszcze zaoferować swoim fanom coś spektakularnego. Biorąc pod uwagę opinie uczestników koncertów, nie myliła się i koncerty "Before the Dawn" to idealne posunięcie.

źródło: Onet.PL


Wielki powrót Kate Bush po 35 latach 

Brytyjska artystka wystąpiła wczoraj w Londynie na swoim pierwszym koncercie od ponad 35 lat. Fani przyjechali na występ z całego świata.

W marcu 2014 roku 56-letnia artystka zapowiedziała swoją trasę koncertową obejmującą 22 występy, z których każdy odbędzie się na arenie Hammersmith Apollo w Londynie. 26 sierpnia zagrała pierwszy z nich.
"Kate Bush może nie jest równie żywiołowa, jak wtedy kiedy miała 20 lat i występowała na tej samej scenie w 1979 roku. Mimo to, ta 56-letnia wokalistka zachowała moc, którą urzekła swoich fanów. Ten najbardziej niespodziewany powrót pełen był zarówno radości, jak i wzruszenia." - napisało o koncercie BBC.

Fani wychodzą z siebie

Piosenkarkę na scenie wspomagał siedmioosobowy zespół. Cały koncert podzielony był na dwa akty, z których każdy opowiadał oddzielną historię: "The Ninth Wave" (o mężczyźnie uwięzionym pod lodem, który wraca do swojej rodziny jako duch) oraz "A Sky of Honey" (o XIX-wiecznym artyście i chłopcu zamienionym w marionetkę, którzy fascynują się lotem ptaków). Set lista składała się głównie z hitów Kate Bush z lat 80. Zaśpiewała takie przeboje jak "Hounds of Love" czy "Running Up That Hill". Nie zabrakło też nowszych piosenek "Lily", "Joanni", "Never Be Mine". Publiczność nie usłyszała jednak żadnego utworu z pierwszych czterech albumów piosenkarki.

Bilety na wszystkie 22 koncerty zostały wyprzedane w ciągu 15 minut. Warte 135 funtów w sieci odsprzedawano później nawet za ponad 1300 funtów.

"Droga Mirah. Kupiłam ci bilet na koncert Kate Bush oraz drugi bilet na przelot do Londynu na twoje 40. urodziny. Niespodzianka! Kocham, Mirah" - napisała na swoim Twitterze młoda piosenkarka z Brooklynu, fanka twórczości Brytyjki, która za sam bilet na koncert zapłaciła 750 funtów.

- Fani po prostu wychodzą z siebie. To jest jedna z tych rzeczy, które myślałem, że nigdy się nie wydarzą - komentował Sean Twomey z Dublina, założyciel strony KateBushNews.com, którą prowadzi od 1998 roku. Na pierwszy koncert fani przyjechali specjalnie z Los Angeles czy Japonii.

Kate Bush - rockowe dziedzictwo

Muzyka Kate Bush określana jest jako alternatywny pop i art rock. Zadebiutowała w 1978 roku, w wieku 19 lat, singlem "Wutherine Heights". Producentem jej pierwszego albumu "The Kick Inside" był David Gilmour (gitarzysta grupy Pink Floyd), który pomógł jej się wypromować. Ostatni, dziesiąty album piosenkarki "50 Words for Snow", ukazał się w 2011 roku. Jej wyjątkowym głosem i oryginalnym stylem inspirowało się wielu artystów, od Tori Amos, przez Bjork i Tricky'ego po Lady Gagę.

Występy na żywo postanowiła odrzucić już w 1979 roku, po swojej pierwszej trasie koncertowej, którą zakończyła właśnie w Hammersmith Apollo (wówczas Hammersmith Odeon). Wśród przyczyn media wymieniały najczęściej jej perfekcjonizm, strach przed lataniem samolotami oraz śmierć 21-letniego oświetleniowca Billa Duffielda, który spadł ze sceny po jednym z koncertów.

22 sierpnia telewizja BBC opublikowała film dokumentalny "Running Up That Hill", prezentujący życie wokalistki od wydania jej pierwszego singla do jej ostatniego albumu. W materiale znalazły się wywiady z takimi gwiazdami jak Elton John, David Gilmour, Neil Gaiman czy Peter Gabriel.

Kolejne koncerty w Hammersmith Apollo dobędą się 27, 29 i 30 sierpnia oraz 2, 3, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 16, 17 i 19 września.

źródło: Gazeta Wyborcza


BEFORE THE DAWN. Program koncertu w czterech odsłonach:

Introduction
1. Lily; 2. Hounds of Love; 3. Joanni; 4. Top of the City; 5. Running Up That Hill (A Deal with God); 6. King of the Mountain

The Ninth Wave
1. And Dream of Sheep; 2. Under Ice; 3. Waking the Witch; 4. Watching You Without Me; 5. Little Light (Performed by Backing Vocalists); 6. Jig of Life; 7. Hello Earth; 8. The Morning Fog

A Sky of Honey
1. Prelude; 2. Prologue; 3. An Architect's Dream; 4. The Painter's Link; 5. Sunset; 6. Aerial Tal; 7. Somewhere in Between; 8. Tawny Moon (Performed by Albert McIntosh); 9. Nocturn; 10. Aerial

Encore
1. Among Angels; 2. Cloudbusting


Linki do brytyjskich gazet, gdzie znajdują się relacje z koncertów są na stronie katebushnews.com. Info o przedstawieniu jest również na Wikipedii.


Kilka dni przed koncertami, 22 sierpnia 2014 brytyjski kanał telewizyjny BBC4 przedstawił dokument o Kate: "The Kate Bush Story. Running Up That Hill". Link do obejrzenia na YouTube jest [TUTAJ]. Poza tym, można obejrzeć specjalne, okazjonalne występy Kate w telewizji BBC... [TUTAJ].


(31 sierpnia, 2014)

 

 

Nowy komunikat na stronie Kate Bush, tydzień przed pierwszym koncertem !!!

Witajcie!
Wielkie dzięki dla każdego, kto przysłał mi tak miłe życzenia urodzinowe. To był wspaniały dzień. 
Jesteśmy wszyscy bardzo podnieceni z powodu nadchodzących koncertów i ciężko pracujemy nad przygotowaniami. Wszystko idzie nam bardzo dobrze. 

Mam wielką prośbę do wszystkich, którzy wybierają się na koncerty:
Celowo wybraliśmy raczej kameralną scenę teatralną zamiast wielkiej sali czy stadionu. Ogromnie wiele by to dla mnie znaczyło, gdybyście wszyscy powstrzymali się od robienia zdjęć i filmowania podczas koncertów. Naprawdę bardzo chcę mieć kontakt z Wami jako Publicznością, a nie z iPhonami, iPadami lub aparatami fotograficznymi. Wiem, że proszę o wiele, ale to także umożliwiłoby nam wszystkim udział w tym doświadczeniu.

Z niecierpliwością oczekuję spotkania z Wami na koncertach, 
z szacunkiem, 
Wasza Kateźródło: katebush.com Podziękowania dla Ivymana

(19 sierpnia, 2014)
 

 

Kate Bush - "To The Waters And The Wild" w limitowanej edycji na niebieskim vinylu dla fanów...

W czerwcu b.r. hiszpańska firma Gato Gordo, wydała w limitowanej edycji na niebieskim vinylu płytę/składankę z nagraniami Kate Bush z wczesnego okresu Jej twórczości, pod numerem katalogowym: 97661. Jest to nieoficjalne wydawnicwto, nieautoryzowane przez Kate i zawiera następujące nagrania:

A1: Another Day
Vocals – Kate Bush, Peter Gabriel
A2: Moving
A3: She's Leaving Home
A4: The Long And Winding Road
A5: The Man With The Child In His Eyes
Vocals – Kate Bush, Peter Gabriel, Steve Harley 
A6: Breathing
A7: Wow

B1: Oh England, My Lionheart
B2: Wuthering Heights
B3: Let It Be
Vocals – Kate Bush; Vocals, Guitar – David Gilmour 
B4: Comfortably Numb
Vocals – Kate Bush; Vocals, Guitar – David Gilmour 

Notes: Various Live Performances. 
Side A, track 1 from the Kate Bush Christmas Special, 1979; tracks 2-4 from Japanese Television, 1978; track 5 from the Hammersmith Odeon, London, England, 12 May 1979; track 6 United Kingdom Television Show, 1980; track 7 from the Manchester Apollo, Manchester, England, 10 April 1979.
Side B, tracks 1-2 from the Manchester Apollo, Manchester, England, 10 April 1979; track 3 is uncredited; track 4 from London, England, 2002.
Limited Edition album pressed on coloured vinyl.Wcześniej, bo 29 stycznia b.r. japońska firma Warner Music Japan (EMI zostało wykupione przez Warner Music...) przy udziale Fish People wznowiła oficjalnie w ramach serii "Forever Young" płyty Kate, o numerach katalogowych: "The Kick Inside" (WPCR-80047); "Lionheart" (WPCR- 80048); "Never For Ever" (WPCR-80049); "The Dreaming" (WPCR-80050); "Hounds Of Love" (WPCR-80051); "The Sensual World" (WPCR-80052); "The Red Shoes" (WPCR-80053) i "Aerial" (WPCR-80054/5).

ź
ródło: http://wmg.jp/foreveryoung/artist/katebush/

(17 sierpnia, 2014)
 

 

Bilety na koncerty Kate Bush w sprzedaży za 1500 funtów !!!

Wejściówki na występy brytyjskiej wokalistki rozeszły się w mniej niż 15 minut. Część z nich znalazła się na wtórnym rynku, gdzie ich ceny sięgają 1500 funtów (7500 złotych).

"Before The Dawn" to pierwsza trasa koncertowa Kate Bush od 1979 roku. Nic dziwnego, że bilety, które pojawiły się w sprzedaży w piątek 28 marca, rozeszły się jak świeże bułeczki. Część z nich powróciła do sprzedaży na rynku wtórnym, gdzie osiągają astronomiczne ceny. W serwisie eBay ich ceny sięgają 1200 funtów, natomiast w portalu Viagogo można je kupić aż za 1500 funtów.
Nominalne ceny biletów wynosiły od 59 do 135 funtów (od 300 do 680 złotych).
Sama Kate Bush nie spodziewała się takiego zainteresowania jej nową trasą.
- Jestem całkowicie oszołomiona odzewem. Bardzo wszystkim dziękuję - napisała.

źródło: muzyka.onet.pl

(29 marca, 2014)
 

 

Kate dodała do swojej serii koncertów w Wielkiej Brytanii kolejnych 7. Ostatecznie będzie ich 22...

Kate Bush oprócz wcześniej zapowiadanych 15 koncertów, zdecydowała się dodatkowo wystąpić 7 razy w serii koncertów "Przed świtem" w londyńskim Hammersmith Apollo, Eventim po tym, kiedy upewniła się, jak wielkie jest zainteresowanie show. 
Fani zarejestrowani na jej stronie, otrzymali mailem 21 marca kody, które uprawniały ich do nabycia biletów w specjalnej przedsprzedaży 26 marca. Bilety zarezerwowane na ten cel zostały wyprzedane w ciągu 30 minut...!!! Tradycyjna sprzedaż dla Wszystkich, którzy chcą ją zobaczyć na żywo rusza 28 marca. Dodatkowo po swoim zamieszczonym oświadczeniu na stronie, postanowiła zrezygnować z prezentowania i rozpowszechniania zdjęcia, które reklamowało "Before The Dawn"... Zastąpiła je innym...

Poniżej dodatkowe koncerty:

WRZESIEŃ

Sobota, 20 września,
Wtorek, 23 września,
Środa, 24 września,
Piątek, 26 września,
Sobota, 27 września, 
Wtorek, 30 września.

PAŹDZIERNIK

Środa, 1 października.źródło: katebush.com

(27 marca, 2014)
 

 

Wiadomość od Kate... dotycząca wybranego zdjęcia, które promuje szereg koncertów w 2014 roku...

Hej wszystkim!
Pracowałam wczoraj cały dzień, więc byłam całkowicie nieświadoma reakcji (na wiadomość o nadchodzących koncertach), z wyjątkiem kilkorga przyjaciół, którzy mówili mi, że ludzie powariowali... Jestem całkowicie przytłoczona i naprawdę zszokowana tak pozytywną reakcją ze strony wszystkich. Dziękuję! 

Jednakże jestem także zatroskana pewnymi komentarzami, które mi przekazano i czuję, że powinnam coś wyjaśnić...

Zdjęcie, które zostało wybrane do promowania koncertów pochodzi z albumu konceptualnego pt. Dziewiąta Fala (The Ninth Wave) który ukazał się w 1985 roku. Rzecz traktuje o kobiecie, która jest zagubiona na morzu, ale ostatecznie zostaje uratowana. Kilka miesięcy temu pomyślałam sobie, że - skoro część koncertu skupia się wokół tego właśnie konceptu i muzyki, to zdjęcie - taką miałam nadzieję - będzie współgrało dramatycznie z tematyką koncertu. Jednakże zbieg okoliczności jest rzeczywiście niefortunny. Nie ma bowiem absolutnie żadnego związku pomiędzy tym zdjęciem a obecną tragedią, o której słyszymy w wiadomościach i z głębi serca, jak najserdeczniej przepraszam, jeśli to w jakikolwiek sposób zasmuciło lub obraziło kogokolwiek. 

Jeszcze raz, dziękuję każdemu, kto tak ciepło zareagował na wiadomość o koncertach.
Z najlepszymi życzeniami, 
Kate

źródło: katebush.com  Podziękowania dla Ivymana

(22 marca, 2014)

 

 

BEFORE THE DAWN - Kate Bush wraca na scenę po 35 latach !!! 15 koncertów w sierpniu i wrześniu 2014 !!!

Przed świtem

Z radością zawiadamiam, że w sierpniu i wrześniu tego roku wystąpimy kilka razy na żywo.
Mam nadzieję, że będziecie mogli do nas dołączyć i z radością czekamy na spotkanie z Wami.
Będziemy Was na bieżąco informować o wszystkim na stronie internetowej.
Tymczasem - wszystkie szczegóły na temat koncertów i biletów są w notatce poniżej
Wszystkiego dobrego,
Kate


Before The Dawn at London's Eventim Apollo, Hammersmith

SIERPIEŃ

Wtorek, 26 sierpnia,
Środa, 27 sierpnia,
Piątek, 29 sierpnia,
Sobota, 30 sierpnia.

WRZESIEŃ 

Wtorek, 2 września,
Środa, 3 września,
Piątek, 5 września,
Sobota, 6 września,
Wtorek, 9 września,
Środa, 10 września,
Piątek, 12 września,
Sobota, 13 września, 
Wtorek, 16 września, 
Środa, 17 września, 
Piątek, 19 września.

Bilety

Bilety będą w sprzedaży od 10.30 (czasu polskiego) 28 marca 2014 i będą dostępne wyłącznie w następujących miejscach:

www.eventim.co.uk
www.gigsandtours.com
www.ticketmaster.co.uk

Dostępność biletów jest ograniczona do zakupu maksymalnie 4 biletów przy jednym zamówieniu. Na przykład - można kupić 4 bilety - po jednym na 4 różne koncerty spośród 15 w ofercie lub 4 bilety na jeden wybrany koncert.
Nazwisko zamawiającego będzie wydrukowane na pierwszym spośród 4 zamawianych biletów. Ponieważ liczba biletów jest ograniczona, obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".
Nie wolno odsprzedawać lub przekazywać innym zakupionych biletów. Jeśli zajdzie taka sytuacja, bilet będzie obłożony zakazem wstępu na koncert.

Mamy nadzieję, że się tam spotkamy.


źródło: katebush.com


Podziękowania dla Ivymana

(21 marca, 2014)

 

 POPRZEDNIE NEWSY: 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002